Bramka Flex 120x80cm
Bramka Flex 120x80cm
Bramka Flex 120x80cm
Bramka Flex 120x80cm
Bramka Flex 120x80cm
Bramka Flex 120x80cm
Bramka Flex 120x80cm
Bramka Flex 120x80cm

Bramka Flex 120x80cm

5903796716382
Nowość
249,99 zł

DODATKOWE INFORMACJE

Bramka Flex 120x80cm

Stabilność
Bramka posiada bardzo stabilną, konstrukcję, wsparcie na stalowej ramie dolnej powoduje, że stoi nieruchomo nawet podczas mocnych strzałów. Pozwala to na bezpieczną grę, a także wykorzystanie jej podczas treningów piłkarskich. Co więcej, żeby jeszcze bardziej wzmocnić stabilność, można dokupić, obciążniki, worki na piasek https://yakimasport.com/pl/sprzet-treningowy/obciaznik-worek-obciazeniowy-do-bramek-przenosnych-sand-bag.html
Łatwy montaż
Zastosowany system łatwego montażu i składania pozwala na proste i szybkie rozłożenie oraz złożenie bramki. W zestawie zestaw śledzi.
Mobilność
Bramkę za sprawą swojej mobilności można w dowolnym momencie przesunąć i przeprowadzić trening w wybranym miejscu.
Bramka do piłki nożnej Yakimasport Flex to bramka, która świetnie sprawdzi się zarówno w treningu piłkarskim jak i w ogrodzie. Dzięki prostemu systemowi rozkładania i składania bramki można ją łatwo przenieść a następnie ustawić, to tylko moment i mamy ją gotową do gry!


Bramka Yakimasport Flex ma wytrzymałą konstrukcję za sprawą stalowego stelarza dolnego. Solidne rurki wspierające wykonane są z włókna szklanego, gwarantują trwałość i elastyczność bramki. Bramka nadaje się do treningów indywidualnych jak i gier zespołowych w każdym wieku.
Montaż i demontaż bramki są niezwykle proste i szybkie, dzięki czemu można błyskawicznie rozpocząć grę.

Specyfikacja:

  • Łatwy montaż w mniej niż 2 minuty

  • Wytrzymały system Flexi-Post

  • Konstrukcja z wysokiej jakości stali i włókna szklanego

  • Wytrzymała siatka poliestrowa o grubości 2 mm

  • Torba na ramię oraz zestaw śledzi do mocowania na miękkich nawierzchniach

  • Wymiary: 120x80 cm

  • Dostępność modelu w 5 rozmiarach

Bramka Flex 120x80 cm to idealne rozwiązanie dla szkółek, klubów piłkarskich oraz do użytku prywatnego, oferując nie tylko wygodę i mobilność, ale także najwyższą jakość i stabilność podczas gry.