Strona główna / Odzież i Obuwie / Obuwie / Buty Piłkarskie / Halowe / BUTY JOMA PORTILLO II SALA białe
BUTY JOMA PORTILLO II SALA białe
BUTY JOMA PORTILLO II SALA białe
BUTY JOMA PORTILLO II SALA białe
BUTY JOMA PORTILLO II SALA białe

BUTY JOMA PORTILLO II SALA białe

B0363
95,00 zł

DODATKOWE INFORMACJE

BUTY JOMA PORTILLO II SALA białe

 

ROZMIAR: 38

 

Buty halowe model Portillo 34 wykonane z bardzo wytrzymałej i ultra lekkiej skóry syntetycznej, co gwarantuje wysoki komfort w trakcie ich użytkowania. Ponadto sznurowanie buta zostało częściowo zasłonięte przez język tak aby nie przeszkadzał on w trakcie gry.

 

Buty są wyposażone w następujące systemy firmy Joma:

 

360 * - technologia ta polega na dopasowaniu wszystkich części obuwia do naturalnego, zaokrąglonego kształtu stopy, optymalizując przy tym wykorzystanie energii.

 

PULSOR - System amortyzacji stopy składający się z dwóch części, jedna zlokalizowana jest z tyłu buta w strefie lądowania jej celem jest pochłonięcie impaktu uderzenia. Druga natomiast umieszczona jest z przodu tak aby wybicie się było jak najbardziej komfortowe dla stopy. System ten gwarantuje najwyższy komfort dla stopy w momencie kontaktu z podłożem, oraz znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji.

 

T.C.G - technologia zapewniająca odpowiednie położenie, oraz stabilizacje stopy w bucie. System ten tworzy tzw. "efekt rękawicy" dzięki któremu stopa mocno trzyma się w obuwiu i zapewnia użytkownikowi odpowiednią elastyczność.

 

A.R.S - system sznurowania zapewniający odpowiednie położenie stopy w czasie użytkowania, co przeciwdziała powstawaniu kontuzji oraz zwiększa komfort użytkowania.

 

STABILIS - lekka wstawka z PVC umieszczona w centrum podeszwy, pozwalająca na niezależny ruch przodu stopy oraz pięty. Ten system poprawia stabilność i powoduje że stopa lepiej trzyma się podłoża.